info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Alpha KM soin Anti-Age correcteur Rides PNS

Çmimi:3,500.00 L 2,975.00 L -15%

Krem dite me efekt anti-rrudhë për lëkurë normale dhe të thata
30 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Masa

30 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

,

Suitable For

,

Specific For

,

Përshkrimi

Krem dite korrektues i rrudhave për lëkurë të thatë.
Riparon lëkurën, e hidraton atë dhe lufton rrudhat ditë pas dite.

Përmban AHA (alfa-hidroksi-acide) të cilat ristrukturojnë dhe zbusin lëkurën.
Teksturë e lehtë, jo e yndyrshme që mund të përdoret edhe si bazë make-up.

Testuar deramtologjikisht.
Jo komedogjenik.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes në fytyrë dhe në qafë të pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA (WATER), AMMONIUM LACTATE, GLYCERIN, ISOHEXADECANE, DI-C12-13 ALKYL MALATE, CETEARYL ALCOHOL, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, CETEARETH-20, SODIUM CHLORIDE, DIMETHICONE, ACHYDRATE ACID, GLIC , SODIUM HYDROXIDE, C12-13 ALCOHOLS, LACTIC ACID, PERFUME (FRAGRANCE), IMIDAZOLIDINYL UREA, XANTHAN GUM, METHYLPARABEN, PROPYLPARABEN, HEXYL CINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL, BUTYLPHENYLETHOLYLONYL,