info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Noreva Alpha KM Eye Contour Care Anti-Age

Çmimi:2,500.00 L 2,125.00 L -15%

Krem për zonën rreth syve me efekt anti-rrudhë
15 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Masa

15 ml

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Xhel-krem për zonën delikate rreth syve me veprim të trefishtë:
Zbeh rrudhat rreth syve.
Vepron kundër rrathëve të zinj.
Pakëson qeskat që krijohen poshtë syve.

Teksturë e lehtë e cila përthithet shumë shpejt nga lëkura.
Tolerancë e lartë.
I testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe në darkë në zonën rreth syve

Përbërësit

AQUA (WATER), C12 / 15 ALKYL BENZOATE, GLYCERIN, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, PVP, SODIUM POLYACRYLATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) SEED EXTRACT, BUTYLENE GLYCOL, UMIDYLENE, STEARETH-20, PERFUME (FRAGRANCE), FAEX (YEAST) EXTRACT, SODIUM HYDROXIDE, CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE, CARBOMER, SODIUM LACTATE, SODIUM CITRATE, PHENOXYETHANOL, POLYSORBATEHIPPYLPENHYPHYLPETHYPHYLPETHYPHYLPETHYPHYLPYLPENPYLPEN, ACID, PALMITOYL TERTRAPEPTIDE-7, CI 45430, PALMITOYL PENTAPEPTIDE-4, SODIUM SULFATE