info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela BIO Organic Diaper Cream

Çmimi:1,600.00 L 1,440.00 L -10%

Krem organik me ekstrakt ulliri për ndërrimin e pelenave
75 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Ky krem ​​organik i certifikuar i pelenave mund të përdoret që nga lindja, pas çdo ndërrimi pelenash, për të qetësuar dhe riparuar pjesën e poshtme të trupit të bebes.
Formula e tij vegane pa aromë me vaj ulliri organik qetëson, riparon dhe ndihmon në reduktimin e skuqjes së lëkurës.

Përmban 99% përbërës me origjinë natyrale.
I formuluar me oksid zinku, një përbërës natyral me veti mbrojtëse dhe vaj ulliri organik francez, me përmbajtje të lartë Omega 6 dhe 9, i njohur për vetitë e tij ushqyese.
Riparon irritimet e lëkurës dhe ndihmon në reduktimin e skuqjes së lëkurës.

Dhe, një lajm i mirë për prindërit: nuk do të njollosë rrobat e bebes!

Ky produkt është eko-dizenjuar për të minimizuar ndikimin e tij në mjedis dhe paketimi i tij – i krijuar nga kallam sheqeri – është i riciklueshëm.

Përdorimi

Aplikoni kremin pas çdo ndërrimi pelene.

Përbërësit

AQUA (WATER), HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL*, ZINC OXIDE, POLYGLYCERYL-2 DIPOLYHYDROXYSTEARATE, GLYCERIN, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL UNSAPONIFIABLES*, POLYGLYCERYL-3 DIISOSTEARATE, OLEA EUROPAEA (OLIVE) FRUIT OIL*, GLUCONOLACTONE, MAGNESIUM SULFATE, ETHYL LINOLEATE, SODIUM BENZOATE, LEVULINIC ACID, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE POWDER*, SODIUM LEVULINATE, CALCIUM GLUCONATE.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping