info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Mustela Bain Mousse Éveil

Çmimi:1,100.00 L 715.00 L -35%

Shkumë larëse delikate, e përshtatshme për bebe dhe fëmijë.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

Specific For

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Shkumë e butë pastruese, e përshtatshme për flokët dhe trupin e fëmijëve pa shkaktuar tharje të lëkurës.
Kjo formulë natyrale me tolerancë të lartë me avokado mund të përdoret edhe tek të porsalindurit.
Shkuma, ngjyra dhe aroma e saj unike ndihmojnë në stimulimin e shqisave dhe kontribuojnë në mirëqenien e fëmijës suaj.
Avokadoja, përbërësi aktiv kryesor forcon barrierën e lëkurës së të porsalindurve.

Testuar nën kontroll dermatologjik dhe pediatrik.
Tolerancë e lartë kutane dhe okulare.
Hipoalergjik– formuluar për të minimizuar rreziqet nga reaksionet alergjike.
Pa parabene, pa parfum, pa fenoksietanol.
Formula e tij është e biodegradueshme dhe vegane.
Paketim i riciklueshëm.

Përdorimi

Hidhni në pëllëmbën e dorës një sasi të vogël shkume, masazhoni lëkurën dhe flokët e bebes apo fëmijës.
Shpëlajeni.

Përbërësit

AQUA/WATER/EAU, SODIUM MYRETH SULFATE, GLYCERIN, COCAMIDOPROPYL BETAINE, PEG-7 GLYCERYL COCOATE, COCO-GLUCOSIDE, PEG-150 DISTEARATE, PARFUM (FRAGRANCE), PROPYLENE GLYCOL, GLYCERYL CAPRYLATE, MARIS SAL /SEA SALT/SEL MARIN, CITRIC ACID, CENTAUREA CYANUS FLOWER EXTRACT, POTASSIUM SORBATE, PERSEA GRATISSIMA (AVOCADO) FRUIT EXTRACT, CI 42090 (BLUE 1).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping