info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

MUSTELA BABY SET DRY SKIN

Çmimi:4,380.00 L 3,066.00 L -30%

Blini xhelin pastrues,kremin ushqyes, kremin e zonës së pelenave dhe paketimin e vogël me letra të lagura me 30% Ulje dhe përfitoni çantën Mustela FALAS!

Informacion shtesë

Brand

Masa

20 copë, 300 ml, 40 ml, 50 ml

Skin Type

Mustela Cleansing wipes baby face

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Mosha

, , ,

Specific For

Masa

100 ml, 150 ml, 50 ml

Mustela cold cream face

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Mosha

, , ,

Specific For

Mustela Gel Lavant Nourrissant Au Cold Cream

Action

,

Brand

Formulation

Masa

300 ml

Mosha

, , ,

Skin Type

,

Specific For

,

Suitable For

,

 • Mustela Cleansing wipes baby face

  Mustela peceta të lagura për fytyrën e bebeve dhe fëmijëve.
  Paketim me 25 peceta.

  Stock: Ka stok

 • Mustela 123 Vitamin Barrier Cream

  Mustela krem për përkujdesje të lëkurës së të ndenjurave të bebes

 • Mustela cold cream face

  Krem ushqyes për lëkurë të thatë, për bebe dhe fëmijë, si përkujdesje e fytyrës, që nga dita e parë e lindjes. 40ml.

  Stock: Ka stok

 • Mustela Gel Lavant Nourrissant Au Cold Cream

  Xhel pastrues dhe ushqyes për flokët dhe trupin, për bebe dhe fëmijë me lëkurë të thatë.
  300 ml

  Stock: Ka stok

Stock: Ka stok

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping