info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lierac Lift Integral Set Promocional

Çmimi:9,100.00 L

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Lierac Lift Integral Sculpting Lift Cream

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional për lëkurë normale, me veprim anti-rrudhë.

Bli Lierac Lift Integral Scoulpting Lift Cream 50 ml dhe përfito falas Lierac Foaming Cream Double Cleanser 150 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping