info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lierac Hydragenist Mat Set Promocional

Çmimi:5,950.00 L

SKU: lieracbundle01
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

Lierac Hydragenist Mat Moisturizing Oxygenating Gel-Cream

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Lierac Foaming Cream Double Cleanser

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Set promocional për lëkurë normale dhe mikse.

Bli Lierac Hydragenist Mat Moisturizing Oxygenating Gel-Cream 50 ml dhe përfito falas Lierac Foaming Cream Double Cleanser 150 ml.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping