info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Anti Age Foundation Smoothing Fluid SPF 15

Çmimi:5,350.00 L 4,815.00 L -10%

Krem-pudër për lëkurë normale në mikse
30ml

Spastroje
2
1


Informacion shtesë

Nuanca

Gold (Dore), Sand (Sable)

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim, i cili ofron mbulim total dhe uniformizon ngjyrën e lëkurës.
Në sajë të acidit hialuronik në përmbajtje, pakëson rrudhat, ushqen lëkurën dhe e bën atë më të butë.
Parandalon plakjen e lëkurës duke e mbrojtur nga rrezatimi diellor, nga radikalet e lira dhe nga faktorët e tjerë të jashtëm dëmtues.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë në
mëngjes dhe /ose në darkë.

Përbërësit

Aqua, cyclopentasiloxane,
isohexadecane, néopentyl glycol diéthylhexanoate, sorbeth-30, PEG-30 dipolyhydrostéarate, nylon-12, PEG-15 stéaryl éther, VP/eicosène copolymer, méthyl méthacrylate crosspolymer, silice diméthyl silylate, butylène glycol, bore nitrate, magnésium sulfate,peg 10 dimethicone, vaccinium myrtillus leaf extract, halobacterium ferment lysate, cire candelilla (Euphorbia cerifera), triméthoxycaprylylsilane, aluminium hydroxyde, decyl glucoside, propylène glycol, xanthane gomme, paraffine, magnésium stéarate, polyaminopropyl biguanide, sodium stéarate, sodium hyaluronate, sodium chlorure, BHT, potassium sorbate, chlorphénésin, iron oxide (ci 77491, 77492, 77499).