info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Lierac Anti Age Foundation Cream SPF 15

Çmimi:4,730.00 L 4,257.00 L -10%

Krem-pudër për lëkurë të thatë dhe shumë të thatë
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Specific For

Action

,

Suitable For

Spf

Përshkrimi

Zgjedhja e duhur për një mbulim total dhe një pamje sa më natyrale.
Me acid hialuronik në përmbajte, që zbut lëkurën dhe i jep asaj një pamje më freskuese. Me vitaminë E, që mbron qelizat nga stresi oksidativ.
Orgasoli rregullon prodhimin e yndyrës dhe matifikon lëkurën.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë në mëngjes dhe/ose në darkë.

Përbërësit

Water (Aqua),
Cyclopentasiloxane, Glycerin, Dimethicone Copolyol Dimethicone, Isotridecyl Isononanoate, Butylene Glycol, Silica Dimethyl Silylate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Titanium Dioxide (CI 77891), Sodium Chloride, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Nylon-12, Quaternium-90 Bentonite, Alcohol, Trimethoxycaprylylsilane, Decyl Glucoside, Propylene Glycol, Xanthan Gum, Polyaminopropyl Biguanide, Vaccinium Myrtillus Leaf Extract, Halobacterium Ferment Lysate Extract, Tocopheryl Acetate, Sodium Stearate, Sodium Hyaluronate, Fragrance (Parfum), Potassium Sorbate, Chlorphenesin, Bht, Disodium Stearoyl Clutamate, Aluminum Hydroxide, Silica, Iron Oxides