info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Laksamol Sachets

Çmimi:3,750.00 L

Suplement ushqimor me efekt laksativ
Kuti x 30 bustina

Stock: Ka stok

SKU: 4496590
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 bustina

Suitable For

Përshkrimi

Laksamol është një produkt inovativ, që ka për qëllim të shtojë lëvizshmërinë e zorrës.
Përmban përbërës natyralë, laktulozë dhe glukofrangulin nga ekstrakti i lëvores së dardhës.

Duke qënë një produkt natyral, Laksamol kundërshton konstipacionin, normalizon lëvizshmërinë e zorrës dhe nuk shkakton dhimbje abdominale.
Ka shije portokalli.
Nuk shkakton varësi.
Produkt efikas dhe i besueshëm.

Suplementet ushqimore nuk zëvëndësojnë dietën ushqimore.
Të mbahet larg fëmijëve.
Nëse jeni shtatzënë,ushqeni me gji ose keni një sëmundje specifike këshillohuni me mjekun tuaj përpara se të përdorni këtë suplement.

Përdorimi

Tresni përmbajtjen e 1 bustine në një gotë me 100 – 200 ml ujë dhe pijeni menjëherë.

Përbërësit

Crystalline lactulose 10g and dry extract of buckthorn bark (Rhamnus frangula L.) 50mg

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping