info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Lacalut White Edelweiss Toothpaste

Çmimi:485.00 L

Pastë dhëmbësh profilaktike për zbardhje natyrale & rimineralizim të smaltit dentar
75ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

75 ml

Suitable For

Përshkrimi

Pastë për përdorim të përditshëm për zbardhje të dhëmbëve dhe forcim të smaltit.
Siguron frymëmarrje të freskët, përfituar nga fuqia e natyrës.
Në sajë të ekstrakteve të bimëve: Edelweiss, Verbena lemon dhe sherebelës siguron një zbardhje natyrale të dhëmbëve dhe rimineralizim të smaltit të tyre.

Lacalut white Edelweiss ka veprim: antiseptik, anti-inflamator, shërues, astringent, efekt analgjezik dhe antioksidues.
Përforcon mishrat, i mbron ato nga gjakderdhja dhe eliminon aromën e pakëndshme të gojës.

Përdorimi

Rekom andohet të përdoret pasta dy herë në ditë, pas vaktit ushqimor.

Përbërësit

sodium fluoride, aluminum lactate, tetrapotassium pyrophosphate, disodium pyrophosphate, pentasodium triphosphate, extract Edelveis Alpine

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping