info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Ultrafine Scrub

Çmimi:1,740.00 L 1,479.00 L -15%

Eksfoliues për lëkurë të ndjeshme
40ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim i posaçëm për të bërë një pastrim të thellë të lëkurës, pa e dëmtuar atë.
Përdoret dhe për lëkurat më të ndjeshme pasi ka një tolerancë të lartë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa sapun, pa alkool, pa ngjyrues, pa parabene.
Ph fiziologjik.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë të njomur më parë, duke shmangur zonën rreth syve dhe masazhohet lehtësisht. Shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, butylene glicol, glycerin, hydroxyethilpiperazine ethane sulfonic acid, polyethilene, ammonium polyacryldimethyltauramide/ammonium, polyacryloldimethyl taurate, poloxamer 184, Triethanolamine, tetrasodium EDTA, xanthan gum, solum diatomeae, polyquaternium-47, caprylyl glycol, myrtrimonium bromide, benzoic acid, parfum/fragrance, sodium benzoate.