info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Stick AP+

Çmimi:1,800.00 L 1,530.00 L -15%

Stik për lëkurë të
thatë me tendencë
atopike
15ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Stik qetësues për kruarjen dhe skuqjen e zonave ekzematike të lëkurës.
Formulim me adecassosside në përmbajtje, substancë me veti antiinflamatore dhe glukonat zinku me veti antibakteriale.
Ushqen dhe zbut lëkurën.
I përshtatshëm për çdo moshë.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
I testuar për alergji.
Pa parabene, pa parfum.

Përdorimi

Aplikohet aq shpesh sa është i nevojshëm.

Përbërësit

BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER,AQUA / WATER,POLYETHYLENE,PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL,HYDROGENATED POLYISOBUTENE
GLYCERIN
COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX,HYDROGENATED COCO-GLYCERIDES
BUTYLENE GLYCOL
GLYCERYL STEARATE
PEG-30 DIPOLYHYDROXYSTEARATE,CERA ALBA / BEESWAX
CETEARYL ALCOHOL
BRASSICA CAMPESTRIS OLEIFERA OIL / RAPESEED SEED OIL
PROPYLENE GLYCOL
SORBITAN TRISTEARATE
ZINC GLUCONATE
MADECASSOSIDE
MANGANESE GLUCONATE
DISODIUM EDTA
COPPER GLUCONATE
CAPRYLOYL GLYCINE
CAPRYLYL GLYCOL
VITREOSCILLA FERMENT
CITRIC ACID
TOCOPHEROL
PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL
HYDROXYHYDROCINNAMATE
CHLORHEXIDINE DIGLUCONATE