info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Soothing Protecting Hydrating Fluide400 ml

Çmimi:2,700.00 L 2,295.00 L -15%

Emulsion zbutës
ushqyes dhe mbrojtës për
lëkurë të thatë të ndjeshme
400ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Emulsion për lëkurë shumë të thatë dhe atopike, për të porsalindur, fëmijë dhe të rritur. Formulim për fytyrën dhe trupin, i bazuar në vetinë e niacinamidit për të mbrojtur lëkurën nga faktorët e jashtëm dëmtues.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parfum, pa parabene.

Përdorimi

Aplikohet një ose dy herë në ditë në lëkurën e pastruar paraprakisht.

Përbërësit

AQUA /WATER, GLYCERIN
NIACINAMIDE,DIMETHICONE,PARAFFINUM LIQUIDUM / MINERAL OIL,CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE
BRASSICACAMPESTRIS OLEIFERA OIL / RAPESEED SEED OIL
DIMETHICONOL
SODIUM HYDROXIDE
AMMONIUM POLYACRYLDIMETHYLTAURAMIDE / AMMONIUM POLYACRYLOYLDIMETHYL TAURATE
DISODIUM EDTA
CAPRYLYL GLYCOL
XANTHAN GUM
ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER
BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER / SHEA BUTTER
PHENOXYETHANOL