info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Lipikar Pain Surgras

Çmimi:1,420.00 L 1,207.00 L -15%

Larës për
lëkurë të ndjeshme të thatë
150 g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

,

Action

,

Suitable For

,

Përshkrimi

Pastrues i ngurtë për fytyrën dhe trupin, për fëmijë dhe të rritur. Rivendos ekuilibrin lipidik duke e bërë lëkurën më të butë e duke i dhuruar një ndjesi rehatie. Pakëson tharjen në sajë të
pranisë në të, të gjalpit shea dhe niacinamidit.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë. Masazhohet lehtësisht dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm. Përdoret për aplikim të përditshëm.

Përbërësit

Sodium palmate, sodium palm kernelate, aqua, sodium cocoyl aminoacids, PEG-7 glyceryl cocoate, helianthus annuus seed oil, butyrospermum parkii butter, etidronic acid, niacinamide, parfum, glycerin, palm kernel acid, palmitic acid, pentasodium pentetate, sodium chloride, tetrasodium etidronate