info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

  • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Effaclar Purifying Micellar Water

Çmimi:2,560.00 L 2,176.00 L -15%

Ujë mishelar pastrues
për lëkurë të
yndyrshme dhe të ndjeshme
400ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

,

Specific For

Action

Suitable For

Përshkrimi

Ujë micelar për pastrimin e fytyrës. Largon papastërtitë, yndyrën dhe make-up-in.
Qetëson irritimet dhe i jep lëkurës një ndjesi freskie.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën.
Për fytyrën, sytë dhe buzët. Ph 5.5.
Pa sapun, pa alkool, pa ngjyrues dhe pa parabenë.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë, në mëngjes dhe në darkë nëpërmjet një pambuku.

Përbërësit

AQUA / WATER, HEXYLENE GLYCOL, GLYCERIN
POLOXAMER 188
ZINC PCA,SODIUM LACTAT,DISODIUM COCOAMPHODIACETATE,DISODIUM EDTA CITRIC ACID
DIHYDROCHOLETH-30,IODOPROPYNYL BUTYLCARBAMATE
POLYAMINOPROPYL BIGUANIDE