info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e pranverës | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

La Roche Posay Baby Lipikar Syndet AP+ – 400ml

Çmimi:3,280.00 L 2,788.00 L -15%

Xhel krem larës për fytyrën dhe
trupin, për lëkurë të thatë dhe atopike.
I përshtatshëm për çdo moshë.

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

,

Skin Type

,

Specific For

,

Action

,

Suitable For

, ,

Përshkrimi

Fomulim për bebe, fëmijë dhe të rritur, për përdorim në:
-Në ekzema dhe dermatit atopik.
-në rrjebullën e skalpit të bebeve;
-Në lëkura të irrituara, pasi qetëson dhe zbut lëkurën.
I pasur me niacinamid, gjalpë shea dhe me përbërësin aktiv të patentuar Aqua Posae Filiformis.
Me ujë termal La Roche Posay, i pasur me minerale dhe elementë të dobishëm për lëkurën, i njohur për vetitë e tij zbutëse dhe antioksiduese.
Pa parfum, me tolerancë të lartë.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Përdorimi

Vendoset një sasi e vogël në pëllëmbën e dorës dhe aplikohet në lëkurën e njomur paraprakisht.

Masazhohet lëkura dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Të evitohet kontakti me zonën e syve.

Përbërësit
 • AQUA/WATER
 • GLYCERIN
 • SODIUM LAURETH SULFATE
 • PEG-200 HYDROGENATED GLYCERYL PALMATE
 • COCO-BETAINE
 • POLYSORBATE 20
 • CITRIC ACID
 • PEG-7 GLYCERYL COCOATE
 • NIACINAMIDE
 • ACRYLATES COPOLYMER
 • BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER/SHEA BUTTER
 • COCAMIDE MEA
 • DISODIUM EDTA
 • GLYCOL DISTEARATE
 • MANNOSE
 • POLYQUATERNIUM-11
 • SODIUM BENZOATE
 • SODIUM CHLORIDE
 • SODIUM HYDROXIDE
 • VITREOSCILLA FERMENT
 • (714238 60)