info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff White Silk – Protocollo Antimacchie Completo

Çmimi:7,000.00 L 5,600.00 L -20%

Set trajtues i njollave të errëta në lëkurë.
50 ml, 15 ml, 50 disketa

Stock: S’ka stok

SKU: KO256
Etiketa: , ,

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

, ,

Masa

50 disketa, 15 ml, 50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Set trajtues i njollave të errëta në lëkurë.
Seti përmban:
White Silk Face Cream SPF 50+
White Silk Face Localized Gel
White Silk Face Exfoliating Pads

White Silk Face Cream SPF 50+ – Krem trajtues i formuluar me kompleksin Spot Correct dhe vitaminë PP, i cili vepron kundër njollave të errëta, duke zvogëluar intensitetin e tyre dhe duke parandaluar formimin e njollave të reja, falë faktorit mbrojtës të lartë.

White Silk Face Localized Gel – Xhel trajtues i zonave të lokalizuara , i formuluar me kompleksin Spot Correct dhe vitaminën PP, i cili zvogëlon intensitetin e njollave të errëta në fytyrë.

White Silk Face Exfoliating Pads – Disketa eksfoliuese, të formuluara me kompleksin Spot Correct dhe vitaminën PP , të cilat njëtrajtësojnë teksturën e lëkurës.

Për të gjitha tipet e lëkurës.
Dermatologjikisht të testuara për praninë e nikelit, kromit, kobaltit, mërkurit.

Përdorimi

White Silk Face Cream SPF 50+ :
Aplikojeni produktin në mëngjes në fytyrë dhe qafë, përpara ekspozimit në diell. Riaplikojeni sipas nevojës.

White Silk Face Localized Gel:
Aplikojeni produktin në mëngjes dhe në mbrëmje në zonën ku është formuar njolla. Përsëriteni trajtimin për të paktën 2 muaj dhe në varësi të rezultateve të arritura, vazhdojeni për 30 ditë.

White Silk Face Exfoliating Pads:
Aplikoni një disketë në fytyrë dhe qafë, duke e tamponuar lehtë për të përhapur si duhet produktin në të gjithë zonat e hiperpigmentuara.
Përsëriteni çdo natë për 1 muaj. Gjatë muajve në vijim, vazhdoni trajtimin duke aplikuar një disketë dy herë në javë në mbrëmje, derisa rezultatet të jenë plotësisht të dukshme.

Përbërësit

White Silk Face Cream SPF 50+ Ingredients:
Aqua (Water); Cyclopentasiloxane; Diethylhexyl Carbonate; Octocrylene; Alcohol Denat.; Cyclohexasiloxane; Dibutyl Adipate; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Butylene Glycol; PEG-30 Dipolyhydroxystearate; PEG-10 Dimethicone; Niacinamide; Polymethyl Methacrylate; Kojic Acid; Sodium Chloride; Disteardimonium Hectorite; Dimethiconol; Glyceryl Stearate; PEG-8; Sodium Lauroyl Glutamate; Lysine; Magnesium Chloride; Tocopherol; Ascorbyl Palmitate; Ascorbic Acid; Citric Acid; Disodium EDTA; Phenoxyethanol; Ethylhexylglycerin; CI 77492 (Iron Oxides); CI 77491 (Iron Oxides); CI 77499 (Iron Oxides); Parfum (Fragrance).

White Silk Face Localized Gel Ingredients:
Aqua (Water) · Alcohol denat. · Glycerin · Tripropylene Glycol Citrate · Vaccinium myrtillus Fruit/Leaf Extract · Glycolic Acid · Hydroxyethylcellulose · Kojic Acid · Polyquaternium-10 · PEG-40 Hydrogenated Castor Oil · Arbutin · Saccharum officinarum (Sugar Cane) Extract · Citrus limon (Lemon) Fruit Extract · Citrus aurantium dulcis (Orange) Fruit Extract · Acer saccharum (Sugar Maple) Extract · Cucumis sativus (Cucumber) Fruit Extract · Tocopheryl Acetate · Sodium Ascorbyl Phosphate · Niacinamide · Propylene Glycol · Sodium Metabisulfite · Pentaerythrityl Tetra-di-t-Butyl Hydroxyhydrocinnamate · Disodium EDTA · Sodium Chloride · Sodium Acetate · Parfum (Fragrance).

White Silk Face Exfoliating Pads Ingredients:
Aqua (Water); Glycereth-26; Pentylene Glycol; Glycolic Acid; Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane; Niacinamide; Lactobacillus/Punica granatum Fruit Ferment Extract; Allantoin; Arginine; Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate; Hydroxyethylcellulose; PPG-26-Buteth-26; Sodium Hydroxide; PEG-40 Hydrogenated Castor Oil; Phytic Acid; Disodium EDTA; Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping