info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Upgrade Toning and Remodeling Night Cream

Çmimi:6,250.00 L 4,687.50 L -25%

Krem nate rimodelues dhe anti-rrudhë
50ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, , ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Kremi i duhur për t’u aplikuar në mbrëmje.
Absorbohet shpejt nga lëkura dhe nuk e lë të yndyrshme.
Pakëson rrudhat, rrit tonicitetin e lëkurës, hidraton lëkurën dhe rigjeneron barrierën mbrojtëse të saj.
Këto veti i atribuohen kombinimit të kompleksit rimodelues me vitaminën E dhe tripeptide.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në darkë në fytyrën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Mund të paraprihet nga serumi Upgrade.

Përbërësit

Aqua (Water), Squalane, Caprylic/Capric triglyceride, Glycerin, Sorbitan stearate, Butylene glycol, Behenyl alcohol, Glyceryl stearate, Tocopheryl acetate, Octyldodecanol, Lecithin, Arachidyl propionate, Retinyl palmitate, Tocopherol, Ethyl linoleate, Ethyl linolenate, Ethyl oleate, Sucrose cocoate,   Xanthan gum, Hydroxyethyl acrylate / sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, Polysorbate 60, Sorbitan isostearate, Siloxanetriol alginate, Caffeine, Glyceryl polyacrylate, Hydrolyzed Soy Flour, Hexapeptide-9, Hexanoyl dipeptide-3 norleucine acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Sorbic acid, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping