info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Korff Sun Secret Sun Protection Compact Foundation SPF 50+

Çmimi:

Pudër kompakte mbrojtëse dhe anti-age
9ml


Informacion shtesë

Nuanca

01, 02

Brand

Formulation

Skin Type

,

Action

, ,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim, që ofron një mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit diellor dhe uniformizon ngjyrën e lëkurës.
Parandalon dukurinë e fotoplakjes, zbeh rrudhat dhe minimizon shfaqjen e njollave në lëkurë.
I përshtatshëm për persona me lëkurë të ndjeshme dhe me ton të çelët.
Rezistent ndaj ujit.
Përmban vetëm filtra fizikë.
Pa konservues.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit në diell.
Riaplikohet çdo 2 orë nëse është e nevojshme.

Përbërësit

Dicaprylyl Carbonate, Titanium Dioxide (Nano), Zinc Oxide, Phenyl Trimethicone, Hydrogenated Polydecene, Polyethylene, Hydrogenated Coconut Oil, Triethoxycaprylylsilane,  Glyceryl Dibehenate, Alumina, Tribehenin, Glyceryl Behenate,Parfum (Fragrance), Mica, Bisabolol,Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Laminaria Ochroleuca Extract, Citric Acid, CI 77492 (Iron Oxides) · CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping