info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Protective Gel SPF 50+

Çmimi:3,780.00 L 2,268.00 L -40%

Xhel mbrojtës ndaj diellit për fytyrën SPF 50+
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

,

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim në trajtë xheli, lehtësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Në sajë të kombinimi të filtrave fizikë me ato kimike mbron si nga rrezatimi UVA dhe nga ai UVB.
Acidi hialuronik, aloe vera, pantenoli dhe alantoina hidratojnë lëkurën dhe i ofrojnë asaj një ndjesi konforti.
Parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Rezistent ndaj ujit.
Pa derivate të grurit.
Pa ngjyrues.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para
ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Ethylhexyl Salicylate, Cyclohexasiloxane, Dibutyl Adipate, Diethylhexyl Carbonate, PEG-30 Dipolyhydroxystearate, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Titanium Dioxide (Nano), Glycerin, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, PEG-10 Dimethicone, Silica, Panthenol, Sodium Chloride, Aloe barbadensis Leaf Juice, Disteardimonium Hectorite, Allantoin, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Glyceryl Stearate, Dimethicone, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, BHT, Tocopherol, Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Sodium Citrate, Trisodium EDTA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping