info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Protective Gel SPF 30

Çmimi:3,500.00 L 1,750.00 L -50%

Xhel mbrojtës ndaj diellit për fytyrën SPF 30.
50 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

,

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Formulim në trajtë xheli, lehtësisht i absorbueshëm nga lëkura.
Në sajë të kombinimi të filtrave fizikë me ato kimikë mbron si nga rrezatimi UVA dhe nga ai UVB.
Acidi hialuronik, aloe vera, pantenoli dhe alantoina hidratojnë lëkurën dhe i ofrojnë asaj një ndjesi komforti.
Parandalon dukurinë e fotoplakjes.
Rezistent ndaj ujit.
Pa ngjyrues.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell dhe riaplikojeni aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Polyester-7, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Silica, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping