info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Oil Spray Dry Touch SPF 50+

Çmimi:3,920.00 L 3,136.00 L -20%

Vaj i thatë me mbrojtje shumë të lartë nga dielli për trupin.
200 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

,

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Vaj për trupin me mbrojtje shumë të lartë.
Teksturë e lehtë dhe e padukshme që përthithet shpejt.
Falë përbërësve aktivë garanton mbrojtje të lëkurës kundër rrezeve UVA/UVB dhe parandalon fotoplakjen.
I jep rehati dhe elasticitet lëkurës së ekspozuar në diell.

Rezistent ndaj ujit.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, merkur dhe palladium.

Përdorimi

Aplikojeni në sasinë e duhur dhe njëtrajtësisht, 30 minuta përpara çdo ekspozimi në diell.
Riaplikojeni vazhdimisht cdo 2 orë.

Përbërësit

Isobutane, Alcohol Denat., C12-15 Alkyl Benzoate, Propane, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate, Ethylhexyl Triazone, Trimethylpentanediol / Adipic Acid / Glycerin Crosspolymer, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Aqua ( Water), Butane, Bisabolol, Tocopheryl Acetate, Pisum sativum (Pea) Extract, Butylene Glycol, Glycerin, Eriodictyon californicum Flower / Leaf / Stem Extract, BHT, Phenoxyethanol, Sodium Citrate, Parfum (Fragrance).

Lista e përbërësve azhornohet vazhdimisht. Ju lutem referojuni përbërësve të treguar në paketim.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping