info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Eye Contour and Lip Sun Cream Protective and Anti-Age SPF 30

Çmimi:3,500.00 L 1,750.00 L -50%

Krem mbrojtës ndaj diellit për zonën rreth syve dhe buzëve me SPF 30
15ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim i krijuar posaçërisht për të mbrojtur zonën rreth syve dhe buzëve nga rrezatimi diellor.
Në sajë të kombinimit të kompleksit DNA-Safe, me substanca hidratuese dhe spf30:
-parandalon dukurinë e fotoplakjes;
-parandalon formimin e rrudhave;
-hidraton lëkurën;
-uniformizon ngjyrën e lëkurës dhe përshpejton nxirjen;
-parandalon formimin e njollave të errëta.
Rezistent ndaj ujit.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe mikrobiologjikisht.
I testuar për nikel, mërkur, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para
ekspozimit në diell dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Aqua (Water), Diethylexyl Carbonate, Dibutyl Adipate , Octocrylene, Titanium Dioxide (nano), PEG-30 Dipolyhydroxystearate , Butylene Glycol , Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate , Cyclopentasiloxane , Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dimethicone , Polymethyl Methacrylate , Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Triethanolamine , Cyclohexasiloxane, Sodium Chloride , Silica, Tocopheryl Acetate, Oryza sativa (Rice) Bran Oil , Euphorbia cerifera Cera [Euphorbia cerifera (Candelilla) Wax], Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Bisabolol, PEG-8, Laminaria ochroleuca Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Glycerin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Phenoxyethanol , Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping