info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret Dry Sun Oil Spray Body and Hair SPF 30

Çmimi:2,800.00 L 2,240.00 L -20%

Vaj mbrojtës ndaj diellit për flokët dhe trupin
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Hair Type

Action

,

Suitable For

,

Spf

Specific For

,

Përshkrimi

Formulim që ka për qëllim të mbrojë trupin dhe flokët nga rrezatimi diellor, rëra, era, kripa dhe klori.
Nxit proçesin e nxirjes dhe mban flokët tuaj të butë.
Rezistent ndaj ujit.
Pa ngjyrues.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet rreth 30 minuta para ekspozimit diellor dhe riaplikohet aq herë sa është e nevojshme.

Përbërësit

Alcohol Denat.; Cyclopentasiloxane; Octocrylene; C12-15 Alkyl Benzoate; Dibutyl Adipate; Butyl Methoxydibenzoylmethane; Ethylhexyl Salicylate; Ethylhexyl Methoxycinnamate; Trimethylpentanediol/Adipic Acid/Glycerin Crosspolymer; Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine; Parfum (Fragrance); Aqua (Water); Dihydroxy Methylchromonyl Palmitate; Tocopheryl Acetate; BHT.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping