info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret BB Mousse Face Protection 01 SPF 30

Çmimi:3,640.00 L 2,912.00 L -20%

Teksturë kremoze me efekt mbrojtës kundër rrezatimit diellor dhe pigment natyral.
50 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

, ,

Brand

Formulation

Masa

50 ml

Skin Type

Specific For

Spf

Suitable For

Përshkrimi

Formuluar në formë shkume, ky produkt hidraton lëkurën, unifikon tonin e saj dhe mbron nga rrezet e diellit.
Formula e tij me kompleksin DNA Safe dhe filtrat e diellit UVA/UVB mbron nga fotoplakja, duke dhënë ndërkohë një efekt mat.
Teksturë e lehtë, e butë dhe kremoze që përthithet shpejt dhe e bën lëkurën të shndritshme me një nxirje të lehtë natyrale.

Rezistent ndaj ujit.
Sintetizuar pa ngjyra.
Jo komedogjene.

Përdorimi

Aplikojeni 30 minuta para ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Dimethicone, Ethylhexyl Salicylate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Ethylhexyl Triazone, Polyester-7, Glycerin, Polymethyl Methacrylate, Neopentyl Glycol Diheptanoate, C12-15 Alkyl Benzoate, Cyclopentasiloxane, Silica, Titanium Dioxide (nano), Polysilicone-11, Tocopheryl Acetate, Hydroxyethylcellulose, Alumina, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, PEG-8, Polyhydroxystearic Acid, Hydrogen Dimethicone, Hydroxyethyl Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Squalane, Tocopherol, Polygonum aviculare Extract, Sodium Hyaluronate, Ascorbyl Palmitate, Polysorbate 60, Xanthan Gum, Sorbitan Isostearate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping