info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Sun Secret After Sun Body Gel

Çmimi:3,490.00 L 2,792.00 L -20%

Xhel hidratues dhe freskues për trupin, pas ekspozimit në diell.
200 ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

200 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Xhel transparent, me aromë të këndshme, shumë i freskët dhe i lehtë për t’u aplikuar në trup pas ekspozimit në diell.

Formuluar me kompleksin DNA Safe, acid hialuronik, aloe vera, alantoinë dhe panthenol.
Këta përbërës i japin xhelit veti hidratuese, rigjeneruese dhe qetësuese, duke e lënë lëkurën të freskët dhe të relaksuar.
Teksturë jo ngjitëse, e cila përthithet shpejt.

Pa ngjyrues.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për mërkur, nikel, krom, kobalt dhe paladium.

Përdorimi

Aplikojeni në trup duke e masazhuar butësisht, pas ekspozimit në diell.

Përbërësit

Aqua (Water), Bis-PEG-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, C12-13 Pareth-9, Glycerin, Panthenol, Aloe barbadensis Leaf Juice, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Eriodictyon californicum Flower/Leaf/Stem Extract, Pisum sativum (Pea) Extract, Sodium Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping