info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Zbulo ofertat e vjeshtës në suplemente & kozmetikë| Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Purifying NC-DG

Çmimi:5,810.00 L 4,067.00 L -30%

Serum me niacinamide për lëkurë të yndyrshme dhe akneike

30 ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

30 ml

Skin Type

Specific For

Suitable For

,

Përshkrimi

Ky serum është një trajtim intensiv që kombinon Niacinamidet 4% me Dipotasium Glicyrhizate për të reduktuar prodhimin e tepërt të sebumit dhe efektin e shkëlqimit të tepërt të lëkurës.
Minimizon  poret dhe redukton formimin e papastërtive.

Përdorimi

Tundeni produktin para secilit përdorim.
Aplikoni produktin në mëngjes dhe/ose në mbrëmje në  fytyrë të pastruar dhe të thatë tërësisht.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycereth-26, Niacinamide, Glycerin, Morinda Citrifolia Callus Culture Lysate, Dipotassium Glycyrrhizate, Chondrus Crispus (Carrageenan) Powder, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Leaf Water, Barosma Betulina Leaf Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Lactic Acid, Gluconolactone, Calcium Gluconate; C12-13 Pareth-9, 1,2-Hexanediol, Hydroxyacetophenone, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Sodium Hydroxide, Sodium Benzoate; Potassium Sorbate, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping