info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Hydra Radiance Moisturizing Face Stick

Çmimi:2,980.00 L 2,384.00 L -20%

Stick hidratues dhe anti-rrudhë
25ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

,

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të butë, veprim ushqyes dhe anti-rrudhë.
Kombinimi i acidit hialuronik me kompleksin Hydroplus ushqejnë lëkurën tuaj deri në shtresat më të thella të saj.
Prania e pluhurit të diamantit i jep shkëlqim lëkurës.
Me vetëm disa aplikime lëkura juaj është më uniforme, më e hidratuar, me më pak rrudha dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet me gishta deri në absorbim të plotë.

Përbërësit

Aqua (Water), Dimethicone, Isononyl Isononanoate, Myristyl Lactate, C18-36 Acid Triglyceride, Glycerin, Ethylhexyl Palmitate, Caprylyl Methicone, Synthetic Wax, Polyethylene, Cetyl PEG/PPG-10/1 Dimethicone, Glyceryl Stearate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, PEG-12 Dimethicone/PPG-20 Crosspolymer • Sodium Chloride • Polymethyl Methacrylate, Phenoxyethanol, Benzimidazole Diamond Amidoethyl Urea Carbamoyl Propyl Polymethylsilsesquioxane, Menthyl Lactate, Caprylyl Glycol, Hexylene Glycol, Ethylhexylglycerin, Parfum (Fragrance), Sodium Hyaluronate, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Geraniol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Citronellol, Tocopherol .

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping