info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Urban Smart Compact Foundation Balmy Touch – scuro

Çmimi:5,040.00 L 3,024.00 L -40%

Fondotintë kompakte për
çdo lloj lëkure
20 ml

Spastroje
1
2
3


SKU: KO149
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

chiaro, medio, scuro

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Fondotintë e përshtatshme për çdo lloj lëkure, madje dhe për ato shumë të thata.
Ka një teksturë që në kontakt me lëkurën kthehet në një krem të butë, që përhapet lehtësisht.
Përmban sasi të madhe uji që garanton ruajtjen e hidratimit të lëkurës dhe i rikthen asaj komfortin e munguar.
Ofron një mbulim mesatar, e bën lëkurën uniforme dhe zbeh rrudhat.
Me acid hialuronik, vitaminë E dhe peptide të nxjerra nga bima Moringa në përmbajtje.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom,kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë në çdo moment të ditës dhe përhapet në mënyrë uniforme.

Përbërësit

Dimethicone, Aqua (Water), Talc, Synthetic Wax, Bis-Stearyl Dimethicone, Cetyl Peg/Ppg-10/1Dimethicone, Polyethylene, Methyl Methacrylate Crosspolymer, Hdi/Trimethylol Hexyllactone,Crosspolymer, Glycerin, Phenoxyethanol, Sodium Chloride, Hydrogen Dimethicone, Tocopheryl Acetate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Aluminum Hydroxide, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Silica, Ethylhexylglycerin, Sodium Hyaluronate, Moringa Oleifera Seed Extract, Disodium Phosphate, Citric Acid.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping