info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Satin Lipstick – 12

Çmimi:2,430.00 L2,565.00 L

Buzëkuq kremoz
4 ml

Spastroje
12
3
4
5
6
7
8
9
10
11


SKU: KO229
Etiketë:

Informacion shtesë

Nuanca

01, 02, 03, 04, 05, 06, 07, 08, 09, 10, 11, 12

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Buzëkuq kremoz, që shkrin në kontakt me buzët dhe u fal atyre butësi, hidratim dhe një ndjesi komforti.
Ngjyrë intense që zgjat në kohë.
Buzëkuq i përshtatshëm për buzë të rafinuara dhe shumë femërore.
Nuk përmban parfum.
Pa vajra minerale.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për mërkur, nikel, kobalt, paladium dhe krom.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Polybutene, Pentaerythrityl Tetraisostearate, Octyldodecanol,  Polyglyceryl-3 Diisostearate, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax),  Bis-Diglyceryl Polyacyladipate-2,  Octyldodecyl Stearoyl Stearate,  Synthetic Wax,  Candelilla Cera (Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax), Dicalcium Phosphate,  Behenoxy Dimethicone,  Ozokerite,  Tocopheryl Acetate,  Sodium Hyaluronate,  Ethyl Vanillin, Lecithin,  Ethylhexyl Palmitate, Tocopherol,  Ascorbyl Palmitate,  Silica Dimethyl Silylate,  Citric Acid,  Butylene Glycol,  Caprylyl Glycol,  Phenoxyethanol,  Hexylene Glycol, (+/-) CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15850 (Red 6),  CI 77491 (Iron Oxides),  CI 15985 (Yellow 6 Lake),  CI 45410 (Red 28 Lake),  CI 42090 (Blue 1 Lake).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping