info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Round Foundation Brush

Çmimi:4,900.00 L 3,920.00 L -20%

Furçë për aplikimin e fondotintës

Stock: S’ka stok

SKU: KO129
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Zgjedhja ideale për aplikimin e fondotintës fluide apo kompakte.
Fijet sintetike të furçës mundësojnë:
-arritjen e një përhapjeje të plotë dhe si rrjedhojë përftimin e një pamjeje natyrale;
-konfort gjatë aplikimit.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e lehtë i japin furçës pamje elegante.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Vendoset fondotinta në furçë dhe përhapet me lëvizje rrethore në fytyrë duke nisur nga brënda jashtë, dhe nga balli në drejtim të qafës.
Rekomandohet të pastrohet me detergjentin Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping