info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Korff Cure Make Up Mascara All In One +Black Eye Pencil Dhuratë

Çmimi:3,080.00 L

Set Rimel shumë-funksional + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë
10 ml + 1.05g

Stock: Ka stok

SKU: KO119/1
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Action

Nuanca

black

Formulation

,

Masa

14 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Cure Make Up Mascara All In One

Rimel me një teksturë kremoze dhe elastike që rrit dukshëm volumin e qerpikëve tuaj.
Kombinimi i dyllrave me dëndësi të ndryshme, me agjentë që formojnë një shtresë në sipërfaqe të qerpikëve sigurojnë butësi dhe efekt që zgjat në kohë.
Përmban acid hialuronik dhe vitaminë E të cilat kanë veti të rrisin elasticitetin e qerpikëve dhe ti mbajnë ata të butë.
I testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar në persona me sy të ndjeshëm dhe në ata që mbajnë lente kontakti.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

 

Cure Make Up Black Eye Pencil

Laps druri i butë me të cilin mund të krijoni konturet dhe hijet e syve.
Zgjedhja e duhur për një pamje sa më intriguese.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe për ata që mbajnë lente kontakti.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Mascara All in One

Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, VP/Hexadecene Copolymer, Acrylates Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Sodium Hydroxide, Sodium Citrate, Phenoxyethanol, Sodium Dehydroacetate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, CI 77499 (Iron Oxides).

 

Cure Make Up Black Eye Pencil

Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Candelilla Cera [Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax], Mica, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, +/- CI 77499 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

 

 

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping