info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up High Definition Mascara + Black Eye Pencil

Çmimi:3,080.00 L 2,464.00 L -20%

Set rimel High Definition + laps sysh i pajisur me sfungjer sfumues dhuratë
10 ml, 1.05 g

Stock: Ka stok

SKU: KO240
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

,

Masa

1.05 g, 10 ml

Specific For

Suitable For

Përshkrimi

Seti përmban Korff Cure Makeup High Definition Mascara dhe Cure Make Up Black Eye Pencil dhuratë.

Korff Cure Makeup High Definition Mascara
Rimel që ofron volum dhe zgjat qerpikët tuaj.
Formulimi kombinon acidin hialuronik me vitaminën E dhe ka për qëllim të rrisë volumin e qerpikëve.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm si dhe për personat që mbajnë lente.
Rimeli ka furçë të drejtë.
Pa parfum.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.

Cure Make Up Black Eye Pencil
Laps i butë me të cilin mund të krijoni konturet dhe hijet e syve.
Zgjedhja e duhur për një pamje sa më intriguese.
Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I përshtatshëm për sy të ndjeshëm dhe për ata që mbajnë lente kontakti.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Korff Cure Makeup High Definition Mascara Ingredients:
Aqua (Water), Glyceryl Stearate, Copernicia cerifera cera [Copernicia cerifera (Carnauba) Wax], Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Acrylates Copolymer, VP/Hexadecene Copolymer, Cetearyl Alcohol, Polyvinyl Alcohol, Glycerin, Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), C12-16 Alcohols, Benzyl Alcohol, Ceteth-10 Phosphate, Dicetyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Sodium Dehydroacetate, Lecithin, Palmitic Acid, Phenoxyethanol, Potassium Sorbate, Sodium Hydroxide, Dehydroacetic Acid, Sodium Citrate, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Citric Acid, CI 77499 (Iron Oxides).

Cure Make Up Black Eye Pencil Ingredients:
Octyldodecyl Stearoyl Stearate, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, C10-18 Triglycerides, Hydrogenated Vegetable Oil, Copernicia Cerifera Cera [Copernicia Cerifera (Carnauba) Wax], Candelilla Cera [Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax], Mica, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Oryzanol, Tocopherol, Glyceryl Caprylate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, +/- CI 77499 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping