info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Evening Compact Powder

Çmimi:3,650.00 L 2,737.50 L -25%

Pudër kompakte për në mbrëmje
9g

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Pudër me një teksturë të lehtë, të butë, që qëndron fare mirë në lëkurë dhe ndihmon në fiksimin e make-up-it.
E pasur me acid hialuronik, luteinë, vitaminë E dhe C i ofron lëkurës komfortin e munguar.
Poret, rrudhat dhe parregullsitë e lëkurës bëhen më pak të dukshme.
Lëkura uniformizohet dhe rifiton shkelqimin.
Pa vajra minerale.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, paladium dhe mërkur.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë dhe përhapet
në mënyrë të njëtrajtshme.

Përbërësit

Talc, Aluminum Starch Octenylsuccinate, Boron Nitride, Mica, Lauroyl Lysine, Dimethicone, Isostearyl Neopentanoate, Polybutene, Magnesium Myristate, Isopropryl Isostearate, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Carthamus Tinctorius (Safflower) Seed Oil, Tagetes Erecta Flower Extract, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Ascorbyl Tetraisopalmitate, Hydrogenated Castor Oil, Tocopherol, Lecithin, Ascorbyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glyceryl Oleate, Citric Acid, Hexylene Glycol,  Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping