info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Creamy Lipgloss – 06

Çmimi:2,800.00 L 1,680.00 L -40%

Buzëkuq i lëngshëm shkëlqyes
6 ml

Spastroje
2
3
4
5
6


SKU: KO120
Etiketa: , , , , , ,

Informacion shtesë

Nuanca

02, 03, 04, 05, 06

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Buzëkuq kremoz, që iu ofron buzëve shkëlqim dhe ndjesi komforti.
Formon një shtresë të hollë në buzë dhe nuk ngjit.
Ngjyrë që reziston në kohë.
Pa parafinë dhe pa vajra minerale.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, mërkur, krom, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në çdo moment të ditës.

Përbërësit

Polybutene, Octyldodecanol, Silica, Phenylpropyldimethylsiloxysilicate, Triacontanyl PVP, Ethyl Vanillin, Tocopheryl Acetate, Sodium Hyaluronate, Ethylhexyl Palmitate, Lecithin, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Silica Dimethyl Silylate, Calcium Sodium Borosilicate, Butylene Glycol, Citric Acid, Caprylyl Glycol, Phenoxyethanol, Hexylene Glycol, Tin Oxide, Aroma (Flavor), (+/-) CI 15850 (Red 6), CI 15850 (Red 7 Lake), CI 77891 (Titanium Dioxide), CI 15985 (Yellow 6 Lake), CI 77491 (Iron Oxides), CI 77492 (Iron Oxides), CI 77499 (Iron Oxides).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping