info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cure Make Up Angled Blush Brush

Çmimi:4,340.00 L 3,255.00 L -25%

Furçë për aplikimin e nuancës së mollëzave

Stock: S’ka stok

SKU: KO179
Etiketa: , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Furça ideale për të aplikuar nuancën e mollëzave.
Fijet sintetike të buta dhe të lehta lëshojnë gradualisht pluhurin dhe mundësojnë përhapjen e tij sipas formave të fytyrës.
Ngjyra e zezë dhe unaza metalike e lehtë i japin furçës pamje elegante.
Testuar dermatologjikisht.

Përdorimi

Merrni sasinë e duhur të pudrës nëpërmjet furçës dhe përhapeni me lëvizje të lehta në të gjithë fytyrën.
Rekomandohet të pastrohet me detergjentin Korff.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping