info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Correctionist Intensive Serum

Çmimi:5,600.00 L 4,200.00 L -25%

Serum rigjenerues dhe anti-rrudhë për moshë 35- 45 vjeç
30ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

, ,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Serum me një teksturë krem-xheli që absorbohet lehtësisht.
Përmban kompleksin Rejuvenating (kombinim i disa principeve aktive), që kundërshton plakjen e lëkurës, pakëson rrudhat, rrit tonicitetin dhe elasticitetin e lëkurës.
Prania e ekstrakteve të Evodias i rikthen shkëlqimin e humbur lëkurës tuaj.
Trajtim i përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Jo komedogjenik.
I testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në fytyrë në mëngjes
dhe/ose në darkë.

Përbërësit

Aqua (Water), Butylene Glycol, Isodecyl Neopentanoate, Isostearyl Alcohol,    Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Butylene Glycol Cocoate, Cetyl Ricinoleate, Cyclopentasiloxane, Macadamia ternifolia Seed Oil, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Argania spinosa Kernel Oil, Dimethicone, Propanediol,    Tocopheryl Acetate, Evodia rutaecarpa Fruit Extract, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer,  Sodium Hyaluronate,    Xanthan Gum, Ethylcellulose,    Propylene Glycol, Centella asiatica Extract, Magnesium Aspartate, Zinc Gluconate, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate,  Pentylene Glycol,  Copper Gluconate,  Superoxide Dismutase, Tromethamine, Hexapeptide-9, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping