info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cleansing White Clay Mask

Çmimi:2,470.00 L 1,852.50 L -25%

Maskë me argjilë të bardhë
75ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Maskë pastruese për lëkurë mikse në të yndyrshme.
Argjila e bardhë dhe dioksidi i titanit absorbojnë yndyrën e tepërt dhe ngushtojnë poret.
Zinku dhe Corallina officinalis rregullojnë sasinë e yndyrës së prodhuar nga lëkura dhe pakësojnë shkëlqimin që vjen nga sasia e tepërt e saj.
Mentoli i jep lëkurës një ndjesi freskie, ndërsa ekstraktet e çajit jeshil kanë një efekt energjizues për lëkurën.
Jo vajore.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, mërkur, paladium dhe kobalt.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të thatë, duke evituar zonën rreth syve dhe buzëve.
Rekomandohet të përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Përbërësit

Aqua (Water), Kaolin, Titanium Dioxide, Butylene Glycol, Polymethyl Methacrylate, Chondrus crispus (Carrageenan) Powder, Hectorite, Coco-Glucoside, Glycerin, Xanthan Gum, Camellia sinensis Leaf Extract, Trideceth-9, PEG-5 Ethylhexanoate, Lactic Acid, Hydrolyzed Corallina officinalis Extract, Menthol, Zinc PCA, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, o-Cymen-5-ol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Disodium EDTA.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping