info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cleansing Revitalizing Black Peeling

Çmimi:3,500.00 L 2,625.00 L -25%

Krem pastrues me efekt eksfoljues
75ml

Stock: Ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Krem pastrues, eksfoliues dhe rigjenerues për çdo lloj lëkure.
Përmban karbon vegjetal, që ka aftësinë të thithë yndyrën e tepërt dhe së bashku me kristalet Corundum eleminojnë papastërtitë dhe qelizat e vdekura nga lëkura.
Nxitet turnover-i qelizor dhe rikthehet shkëlqimi i lëkurës.
Gjalpi karite ushqen lëkurën, ndërsa ekstraktet e kamomilit i japin asaj një ndjesi komforti.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në lëkurë të njomë, masazhohet për pak minuta dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.
Rekomandohet të përdoret 1 ose 2 herë në javë.

Përbërësit

Ethylhexyl Palmitate, Alumina, Glyceryl Stearate SE, Stearyl Heptanoate, Glyceryl Behenate, Stearyl Caprylate, Sorbeth-30 Tetraoleate, Butyrospermum parkii (Shea) Butter, Hydrogenated Coconut Oil, Charcoal Powder, Cetyl Alcohol, Hydrogenated Polydecene, PEG-2 Stearate, Jojoba Esters, Helianthus annuus Seed Cera [Helianthus annuus (Sunflower) Seed Wax], Bisabolol, Stearyl Alcohol, Ceteareth-25, Acacia decurrens Flower Cera (Wax), Tocopheryl Acetate, Sodium Stearate, Polyglycerin-3, Eugenol, Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping