info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Cleansing Biphasic Makeup Remover

Çmimi:3,080.00 L 2,464.00 L -20%

Pastrues bifazik i tualetit. I përshtatshëm për fytyrë, buzë dhe sy.
150 ml

Stock: Ka stok

SKU: KO253
Etiketa: , , ,

Informacion shtesë

Action

Brand

Formulation

Masa

150 ml

Skin Type

Specific For

, ,

Suitable For

Përshkrimi

Pastrues tualeti me 2 faza për fytyrën, sytë dhe buzët. Mund të përdoret gjithashtu për të larguar tualetin rezistent ndaj ujit.
I pasur me ekstrakt Pantenoli dhe vitaminë PP, ky solucion forcon qerpikët dhe përmirëson elasticitetin e zonës së konturit të syve.
Testuar dermatologjikisht dhe klinikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Tundeni solucionin derisa fazat të përzihen plotësisht. Hidheni në një disketë pambuku dhe pastroni fytyrën, sytë dhe buzët.

Përbërësit

Aqua (Water); Isohexadecane; Hydrogenated Polydecene; Isododecane; Panthenol; Pentylene Glycol; Sodium Chloride; Glycereth-26; Hydrogenated Tetradecenyl/Methylpentadecene; Betaine; Niacinamide; Alpha-Glucan Oligosaccharide; Lactococcus Ferment Lysate; Bisabolol; Lactic Acid; Tetrasodium Glutamate Diacetate; Disodium Phosphate; Potassium Phosphate; Citric Acid; Sodium Hydroxide; Sodium Benzoate; CI 61565 (Green)

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping