info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Anti-Redness Day Cream SPF 20

Çmimi:3,880.00 L 2,910.00 L -25%

Krem dite me SPF 20 për lëkurë të ndjeshme kuperoze
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Spf

Specific For

Përshkrimi

Formulim me një teksturë të lehtë, të freskët dhe plotësisht të absorbueshme nga lëkura.
Përmban:
-ekstrakte të gingko biloba, pantenol dhe një derivat te licorices që pakësojnë skuqjen e lëkurës;
-ektrakte të viola tricolour, acid hialuronik, një miks vitaminash dhe vaj ulliri me veti ushqyese dhe rigjeneruese;
-sistem filtrash, që ofrojnë mbrojtje nga rrezatimi diellor dhe parandalojnë dukurinë e fotoplakjes.
Pa parfum.
Jo komedogjenik.
Testuar dermatologjikisht.
Testuar për nikel, kobalt, krom, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet ne fytyrën e pastruar paraprakisht dhe masazhohet me lëvizje rrethore, deri në absorbim të plotë nga lëkura.
Rekomandohet të përdoret së bashku me serumin Anti-Redness.

Përbërësit

Aqua (Water), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Diethylamino Hydroxybenzoyl Hexyl Benzoate, Butylene Glycol, Glycerin, Ethylhexyl Triazone, Dicaprylyl Carbonate, HDI/Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, Isononyl Isononanoate, Silica, Cetearyl Alcohol, Arachidyl Alcohol, Cyclopentasiloxane, Bis, Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Dibutyl Adipate, Niacinamide, Propylene Glycol, Behenyl Alcohol, Panthenol, Squalane, Cetearyl Glucoside, Arachidyl Glucoside, Allantoin, Olea europaea (Olive) Oil Unsaponifiables, Xanthan Gum, Mica, Dimethiconol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate/VP Copolymer, Dipotassium Glycyrrhizate, Hydrolyzed Viola tricolor Extract, Disodium EDTA, Sodium Hyaluronate, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Linoleate, PEG, 8, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Tocopherol, Ginkgo biloba Leaf Extract, Glyceryl Linolenate, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Hydroxide, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, CI 77491 (Iron Oxides), CI 77891 (Titanium Dioxide).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping