info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Eye Contour Cream

Çmimi:12,600.00 L 9,450.00 L -25%

Krem anti-rrudhë absolut për zonën rreth syve.
Paketim 15ml.

Stock: Ka stok

SKU: KO144
Etiketa: , , , , ,

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Krem me një teksturë të lehtë dhe të butë, i krijuar posaçërisht për ti dhënë shkëlqim dhe uniformitet lëkurës në zonën rreth syve.
Kombinimi i Stem Cell Complex me ekstraktet e lules së zambakut dhe ekstraktet e lules së pasionit, është efikas për zbehjen e rrudhave.
Pluhuri i diamantit, pluhuri i safirit dhe pluhuri i ametistit i ofrojnë shkëlqim lëkurës dhe e bëjnë të duket uniforme.
Mbron lëkurën nga faktorët dëmtues mjedisore.
Me vetëm disa aplikime lëkura duket më e re, më e freskët dhe me më shumë shkëlqim.
I përshtatshëm për çdo lloj lëkure.
Pa parabene.
I testuar klinikisht, dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht.
I testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në zonën rreth syve të pastruar paraprakisht dhe përhapet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping