info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

 • BLACK FRIDAY OFERTA | OFERTAT MË TË MIRA TË VITIT | Transport FALAS në Tiranë dhe FALAS kudo në Shqipëri për porosi 4000 L | Dërgesë e shpejtë në adresë | Paguaj Cash në dorëzim ose me kartë debiti/krediti

Ofertë!

Korff Absolute Illuminating Global Anti-Age Cream

Çmimi:19,600.00 L 15,680.00 L -20%

Krem anti-age global, kundër të gjitha shenjave të moshës
50ml

Stock: S’ka stok

Informacion shtesë

Brand

Formulation

Skin Type

Action

,

Suitable For

Specific For

Përshkrimi

Formulim, që vepron kundër të gjitha rrudhave të pranishme në lëkurë.
Kjo vjen në sajë të kombinimit të një sërë përbërësish ku përmendim:
-kompleksin stem cell (ekstrakte të mollës dhe rrushit të kuq), ekstraktet e zambakut të bardhë dhe ekstraktet e frutit të pasionit që zbutin rrudhat;
-pluhur diamanti, safir dhe pudër almetisti që rrisin shkëlqimin e lëkurës dhe i japin një dukje rinore.
Me vetëm disa aplikime lëkura do të duket më uniforme, më e re dhe me më shumë shkëlqim.
Testuar klinikisht dhe dermatologjikisht.
Testuar për nikel, krom, kobalt, mërkur dhe paladium.

Përdorimi

Aplikohet në mëngjes dhe/ose në darkë në lëkurën e pastruar paraprakisht. Masazhohet me lëvizje rrethore deri në absorbim të plotë nga lëkura.

Përbërësit

Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Isononyl Isononanoate, Dipropylene Glycol, Acacia decurrens / Jojoba / Sunflower Seed (Cera) Wax / Polyglyceryl, 3 Esters, Glycereth, 26, HDI / Trimethylol Hexyllactone Crosspolymer, PEG, 10 Dimethicone, Lauryl PEG/PPG, 18/18 Methicone, Passiflora incarnata Seed Oil, Glycerin, Butylene Glycol, Dimethicone, Sodium Chloride, Tocopheryl Acetate, Caprylic/Capric Triglyceride, Disteardimonium Hectorite, Saccharide Isomerate, Panthenol, Avena sativa (Oat) Kernel Extract, Malus domestica Fruit Cell Culture Extract, Amethyst Powder, Sapphire Powder, Sodium Hyaluronate, Diamond Powder, Dipeptide Diaminobutyroyl Benzylamide Diacetate, Bakuchiol, Zantedeschia elliottiana Flower Extract, Nelumbo nucifera Flower Extract, Vitis vinifera (Grape) Fruit Cell Extract, Hexanoyl Dipeptide, 3 Norleucine Acetate, Pentapeptide, 31, Hexapeptide, 9, Pentapeptide, 28, Mica, CI 77891 (Titanium Dioxide), Dimethiconol, Isomalt, Lecithin, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Disodium EDTA, PEG, 8, Silica, Tocopherol, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Citrate, Lactic Acid, Ascorbyl Palmitate, Potassium Sorbate, Maltodextrin, Ascorbic Acid, CI 16035 (Red 40), Parfum (Fragrance).

Select the fields to be shown. Others will be hidden. Drag and drop to rearrange the order.
 • Image
 • SKU
 • Rating
 • Price
 • Stock
 • Availability
 • Add to cart
 • Description
 • Content
 • Weight
 • Dimensions
 • Additional information
 • Attributes
 • Custom attributes
 • Custom fields
Click outside to hide the compare bar
Compare
Compare ×
Let's Compare! Continue shopping