info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

KLORANE Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë125ml

Çmimi:L2,000.00

Vaj me ekstrakte të mangos për flokë të dëmtuar e të thatë 125ml.

Pershkrimi

Formulim vajor i pasur me ekstrakte të mangos, i përshtatshëm për flokë të dëmtuar dhe të thatë. Mbron, ushqen dhe ripërtërin flokun duke i rikthyer shkëlqimin. Nuk ka nevojë të shpëlahet. Pa paraben. Pa konservues.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të thatë ose të njomë në të gjithë flokun. Nuk shpëlahet. Mund të përdoret sa herë të jetë e nevojshme.

Perberesit

Isodecyl neopentanoate, sd alcohol, 39-c, ethylhexyl methoxycinnamate, water, mangifera indica, seed butter, elaeis guineensis oil, bht, citronellol, parfum, hexyl cinnamal, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde, limonene, linalool.