info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampooing Sec Ortie 150 ml

Çmimi:L1,650.00 L1,320.00 -20%

Shampo e thatë me hithër për flokë të yndyrshëm 150ml.

Pershkrimi

Në sajë të kombinimit të ekstrakteve të hithrës me ciklodestrinë, polisaharide natyrore dhe pudër të mikrotonizuar ka veti të absorbojë yndyrën dhe të pakësojë prodhimin e saj. Kjo e bën të përshtatshme për t’u aplikuar në flokë të yndyrshëm dhe shumë të yndyrshëm. I jep flokut volum dhe shkëlqim. Hipoalergjik.

Perdorimi

Tundet para përdorimit. Sprucohet në një largësi prej 30cm larg flokut dhe më pas përhapet me krëhër ose duar nga poshtë sipër në mënyrë që ti japë flokut dhe volum.

Perberesit

Butane, propane, isobutane, oryza sativa (rice) starch (oryza sativa) , sd alcohol, aluminium starch octenylsuccinate, urtica dioica cyclodextrine, cyclomethicone, parfum , isopropyl myristate, silica.