info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Shampooing Papyrus (Qumesht Papirusi) 200 ml

Çmimi:L1,300.00

Shampo me qumësht papirusi për flokë të thatë e të vështirë për t’u stiluar 200ml.

Stock: 3 në stok

Pershkrimi

Shampo e pasur me  qumësht papirusi e formuluar për flokë të thatë dhe kaçurrela të padisiplinuara. Ushqen dhe drejton flokët, i bën më të butë, më të lehtë për t’u stiluar dhe u jep shkëlqim.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Ceteareth-60 Myristyl Glycol, Coco-Glucoside, BHT, Citric Acid, Cyperus Esculentus Oil, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Glycol Palmitate, Glycol Stearate, CI 42053, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Oleth-10, Polyquaternium-7, CI 19140.