info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampooing Ortie (Hithra) 200 ml & 400 ml

Çmimi:L1,040.00L1,680.00

Shampo me bazë hithre për flokë të yndyrshëm 200ml & 400ml.

Rifillo

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokë të yndyrshëm. Në sajë të ekstrakteve të hithrës pakëson sasinë e yndyrës dhe e bën më të pastër skalpin e kokës. Ushqen flokun dhe i jep atij shkëlqim.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm

Perberesit

water, sodium laureth sulfate, polysorbate 20, urtica dioica (nettle) extract, ceteareth-60 myristyl glycol, cocamide mpa, caramel, cetrimonium chloride, disodium edta, fragance, green 3 (CI42053), polyquaternium-22, sodium hydroxide