info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Ulje!

Klorane Shampooing Myrte (Mersina) 200 ml

Çmimi:L1,300.00 L1,040.00 -20%

Shampo kundër zbokthit të yndyrshëm 200ml.

Pershkrimi

Formulim i përshtatshëm për të pakësuar dhe eleminuar zbokthin. I pasur me ekstrakte të bimës së mërsinës. Efektive që në përdorimin e parë, kjo shampo redukton zbokthin, riekuilibron skalpin duke zbutur e ushqyer flokun.

Perdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe shpëlahet me ujë të bollshëm.

Perberesit

Water (Aqua), Sodium Laureth Sulfate, Polysorbate 20, Dihydrogenated Tallow Phtalic Acid Amide, Ceteareth- 60 Myristyl Glycol, Lauryl Betaine, Myrtle Extract (Myrtus Communis), Decyl Glucoside, Zinc Pyrithione, BHT, Caramel, Fragrance (Parfum), GREEN 3 (CI 42053), Sodium Hydroxide