info@farmaon.al

+355 67 50 23 332

"Rr. Elbasanit", Tiranë

Klorane Shampooing Cedrat (Limon)

Çmimi:L1,300.00

Shampo për larje të përditshme 200 ml

Stock: 2 in stock

SKU: KL005

Additional information

Përshkrimi

Formulim i përshtatshëm për flokë normalë, por skalp që ka tendencë të yndyroset.

Ideal për përkujdesje të përditshme, për personat që përdorin shpesh produkte stiluese dhe ata që merren me not apo sporte të tjera ujor, flokët e të cilëve janë në kontakt të vazhdueshëm me klorin dhe kripën.

Në sajë të acidit glutamik dhe tulit të limonit pastron skalpin e kokës, pa e tharë atë. Floku merr energji e shkëlqim dhe qëndron i pastër për një kohë më të gjatë.

 

Përdorimi

Aplikohet në flokë të njomë, shkumohet dhe më pas shpëlahet me ujë të bollshëm.

Përbërësit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Cocoamphodiacetate, Glycolic Acid, Triethanolamine, Propylene Glycol, Decyl Glucoside, Benzoic Acid, Chlorophyllin Copper Complex (CI 75810), Citrus Medica Vulgaris Fruit Extract, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance), Glutamic Acid, Panthenol, Polyquaternium-10, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Yellow 5 (CI 19140).